REGISTRACE ZDARMA

jindra84

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

jirim
jirim

Muž, 48 let, Ostrava-město
Hledám parťáka pro život.

Seznámit se
jenda1234
jenda1234

Muž, 40 let, Ostrava-město
Ženu na vše krásné

Seznámit se
slim80
slim80

Muž, 43 let, Ostrava-město
Snad už ve dvou

Seznámit se
jirka1977ova
jirka1977ova

Muž, 47 let, Ostrava-město
Zdravím, rád bych poznal milou dušičku, poštěstí-li se. Mohu nabídnout, zázemí, oporu, svou náruč, pohlazení, upřímnost, toleranci, věrnost. Já pohodový synek, pracující, bez dluhů a závazků, trochu kutil, upřímný, tolerantní, spolehlivý, věrný, nekuřák, kterýžto je sám. S kým bych se rád seznámil a potkal? S milou, pohlednou, usměvavou dušinkou, hubené/štíhlejší/normální/sportovní postavy (ne s velkým zadkem ;) ) do 42let, nekonfliktní povahy, hledající pevný bod ve svém žití. Můžeš být i o dost mladší, nebude-li ti vadit větší věkový rozdíl. Nesnáším lež, faleš, přetvářku, neupřímnost, vztahovačnost, panovačnost a hádky. Tímto by jsi tedy neměla disponovat a také bolestí hlavy. :) ( Také jinak řečeno, bez zábran co se sexu a nahoty týká.) Také by jsi měla být tou, jež by ráda trávila čas v mé blízkosti, měla ráda mé obejmutí, polibky, pohlazení, mazlení a také i v neposlední řadě sex. Také aby jsi si uměla i o to sama říci, uměla sama přijít a obejmout, políbit, pochválit (když je za co), a tak podobně. Klidně můžeš být i trochu švihlá, správným způsobem. :) Prostě správná parťačka do pohody i nepohody. Barvu pleti neřeším, můžeš být i cizinka žijící v ČR. Není potřeba aby jsi byla přímo z mého města či okolí, pokud budeš mít zájem se přestěhovat ke mě do Ostravy. Dokážeš se ztotožnit s výše psaným? Tak mi napiš. Ale opravdu máš-li vážný zájem, také ne jen pár slov nebo jednu větu. Prostě napiš něco o sobě ať vím alespoň v základu, komu budu odepisovat. Všem které toto četly (i když jim nevyhovuji), přeji krásné a úspěšné dny, Jirka. [email protected] WhatsApp+420731827747

Seznámit se
lukerigger
lukerigger

Muž, 40 let, Ostrava-město
Takový obyčejný chlapík

Seznámit se
Martyn
Martyn

Muž, 47 let, Ostrava-město
Hledám tě a stále nenacházím!!!

Seznámit se
jakub_bandola
jakub_bandola

Muž, 31 let, Ostrava-město
Hledám ženu (ideálně první a poslední až do konce života). Nesnáším cigarety. Alkohol také není pic pro mne. (a to včetně piva) Do budoucna bych určitě chtěl rodinu. Nemám ani Instagram ani TikTok. Neposlouchám žádnou hudbu. (kromě té co hraje na pozadí ve hrách a filmech.) A jsem introvert, takže se asi budeš muset zeptat, pokud vás zajímá i něco jiného. Ideální by bylo se setkat osobně, ať víme, že si posíláme zprávy se skutečnou osobou.

Seznámit se
MartyM1
MartyM1

Muž, 36 let, Ostrava-město
Ahoj, jsem Martin, je mi 36 let a bydlím a pracuji v Ostravě. Hledám pohodovou dívku/ženu na společné chvíle. Ozvi se, rád tě poznám! Nekoušu :)

Seznámit se