Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 39 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 29 let, Plzeňský
Vím co od života chci a od protějšku očekávám to samé, chci dlouhodobý životní vztah založený na lásce, porozumění, věrnosti a upřímnosti. Jsem upřímný, milý, věčný romantik, vyznavač gentlemanství, naslouchající a podporující, s dobrým srdcem. Chci poznat milou, hodnou, bezdětnou, empatickou, věrnou a upřímnou slečnu z Plzně a bližšího okolí do 35 let. Více si povíme při seznamování. IG: petr.kovar.1996
Muž, 49 let, Plzeňský
Ženu s kterou budu mít společné aktivity a radost ze života... :-)
Muž, 45 let, Plzeňský
Rád bych poznal človíčka, který bere život jaký je, lehce se vznáší, ale nelétá příliš v oblacích, má rád přírodu a nevadí mu venkov ;-)
Muž, 36 let, Plzeňský
Hledám taneční partnerku.
Věnuji se spoustě tanců (Salsa, Bachata, Zouk, Tango a další).
Rád bych k sobě holku, kterou by tanec bavil a chtěla by se v něm rozvíjet a posouvat.
Rád naučím.
Zaujalo Tě to?
Napiš.