Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 40 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 40 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 29 let, Plzeňský
Vím co od života chci a od protějšku očekávám to samé, chci dlouhodobý životní vztah založený na lásce, porozumění, věrnosti a upřímnosti. Jsem upřímný, milý, věčný romantik, vyznavač gentlemanství, naslouchající a podporující, s dobrým srdcem. Chci poznat milou, hodnou, bezdětnou, empatickou, věrnou a upřímnou slečnu z Plzně a bližšího okolí do 35 let. Více si povíme při seznamování. IG: petr.kovar.1996
Muž, 49 let, Plzeňský
Ženu s kterou budu mít společné aktivity a radost ze života... :-)
Muž, 45 let, Plzeňský
Rád bych poznal človíčka, který bere život jaký je, lehce se vznáší, ale nelétá příliš v oblacích, má rád přírodu a nevadí mu venkov ;-)
Muž, 48 let, Plzeňský
Jsem vysoký sportovní postavy,klidný,milý,milující,hodný.Záliby fitnes,akvaristika,príroda,kolo, děti,práce kolem domu.Hledám obyčejnou dívku,ženu podobných zájmů,milou,hodnou,na výšce nezáleží.