REGISTRACE ZDARMA

kocourskodik

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

mirunek
mirunek

Muž, 41 let, Liberec
Jsem hledač pokladů detektorista a tudíž miluji i přírodu.Miluji i úsměv a své přátelé a proto jsem moc bohatý člověk. Mohu i tobě pomoc vrátit úsměv do tvé tváře. A co si dát sklenku v cíli našeho výletu. Co by jsi chtěla za drink?

Seznámit se
milos16
milos16

Muž, 46 let, Liberec
Už nechci být sám.

Seznámit se
sailor666
sailor666

Muž, 59 let, Liberec
Hledám nevím co, ale až to najdu, pokud to najdu, tak to poznám.

Seznámit se
daniel135
daniel135

Muž, 44 let, Liberec
Ahoj jsem Daniel 43 let rád sportuji ,baví mě jízda autem .rád bych poznal simpaticko ženu ,líbí se mi ženy mladší i starší .nezáleží mi na věku ale simpatii.od 30 -65 let .každá žena má v sobě sexypil.rad vás poznám .děkuji Daniel 776499017 mám i WhatsApp

Seznámit se
hledac1
hledac1

Muž, 59 let, Liberec
Najde se štíhlá žena k seznámení?

Seznámit se
klaf022
klaf022

Muž, 56 let, Liberec
Nikdy se nebojím říct svůj názor a stát si za tím, co věřím, že je správné. Rád zanechám nesmazatelný dojem, kamkoli přijdu.

Seznámit se
karlos72
karlos72

Muž, 52 let, Liberec
Hledám přátelství protože i z přátelství může vzniknout hezký vážný vztah.Moc rád poznám sympatickou ženu která ví co v životě chce :-)

Seznámit se
kartvasek
kartvasek

Muž, 43 let, Liberec
bez fotky Jsem chlap do slunce i nepohody, nekuřák, neholduji alkoholu, žádná dítka ani manželka. Rád bych se seználi s ženou do 37 let, která má ráda turistiku, kulturu a chybí jí pohodový partner.

Seznámit se
honza9966
honza9966

Muž, 44 let, Liberec
Hledám pohodovou, usměvavou holku, s kterou bych mohl prožívat vše, co život ve dvou přináší, společné chvíle, radosti a zážitky. Někoho s kým bych cítil pocit vzrušení a chvění z každého společného setkání. Holku s touhou po cestování, co by ráda vyrazila do přírody, hor nebo na vodu. Tak pokud jsi na tom podobně tak se mi ozvi.

Seznámit se