Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 73 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| V co věřím: | že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-) |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 73 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 90 kg |
| V co věřím: | že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-) |
Muž, 65 let, Ústecký
přátelství a láska, příroda, sport, cestování, hudba,
vzájemná inspirace,radost, štěstí, stálé zdraví, to mi moje bytost
stále praví
Muž, 73 let, Ústecký
Hledam prijemou a inteligentni pritelkyni. Ackoliv ziji v Kanade, setkani s tebou by mohlo prinest zajimava rozhodnuti
Muž, 68 let, Ústecký
ahoj holky, hledám aktivní partnerku, co ráda tančí, plave, jezdí na koloběžce, užívá si wellness a saunových světů a když k moři, tak na konec civilizace žádná přelidněná letoviska ;-)
Muž, 75 let, Ústecký
Rozvedený,bez závazků,zajištěný,nekuřák.Miluji cestování přírodu,kolo,moto,auto.Kutil,smysl pro humor,společenský.Samostatný,absol.zdravý.Bydlím sám ve vlast.bytě.Hledám ženu podob.zájmů.
Muž, 72 let, Ústecký
Mám rád pohyb. Přidá se nějaká? Na vzdálenosti nezáleží důležitější je shoda a sympatie. Můžeme cestovat kamkoliv a jakkoliv. Hlavně ne sám, hlavně ne sama.
Muž, 66 let, Ústecký
Jsem obyčejnej chlápek z malého města.
Hledám ženu, kamarádku, přítelkyni i milenku.
Svou minulost mám vyřešenou.
Ideální okruh hledání je Ústecký kraj.