Další podobné profily
milosmiu
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Když cíl je už samotná cesta - někdy jdu jen abych šel, všude to může být pěkné.
Joker79
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším
danecek32
Muž, 32 let, Královéhradecký
Ahoj, pokud se budeš chtít seznámit, tak klidně napiš, ale moc času tu nebývám. Kde mě můžeš 100% zastihnout, je FB. Daniel Janeček, anebo WhatsApp: 704914595. Budu se moc těšit na tvoji zprávu.
alejsemtam
Muž, 35 let, Praha
Je strašná škoda nemít komu říct když vidíš něco vtipného, něco Tě s*re nebo máš radost. Nemít se o koho zajímat..
Ahoj :). Jsem obyč nezávislý, soběstačný 34 letý "kluk" , v ničem výjimečný.. Mám 6-ti letou dokonalou, chytrou, krásnou dceru ve střídavé péči (týden/týden) už čtvrtým rokem, což mi v kombinaci se stálou stabilní prací vždy dodávalo pocit kvalitného plnohodnotného žívota. Tudíž já jsem zamilovaný a mám koho milovat až do konce života :) Nehledám tedy mermomocí lásku jenom začínám mít pocit, obavy že to tím pro mně vše končí.. Poslední dobou mě ta myšlenka čím dál více děsí.. No a proto jsem dostal skvělý nápad , najít pomocí téhle seznamovací platformy někoho, kdo to má podobně jako já.
kurt_meyer
Muž, 27 let, Liberecký
Ahoj, jmenuji se Adam, je mi 27 let a hledám holku na seznámení. Jsem 196 cm vysoký, štíhlý, zelené oči, světlé vlasy. Ideálně, aby jsi byla z Jablonce nad Nisou, ale klidně můžeš být z Libereckého kraje nebo krajů sousedících, mám auto a kdyžtak za tebou dojedu. Třeba hledám právě tebe, tak se neboj napsat ;)
rebel01
Muž, 46 let, Olomoucký
Ahoj, hledám parťačku jak do života, tak na společné chvíle, vycházky, túry, kolo a společné lenošení. Jsem rozvedený 45 letý rocker, co má klidnou povahu, duši, upřímnost na prvním místě a důvěra. Pokud i Ty to tak obdobně vidíš, ozvi se a můžeme spolu vyrazit na společné toulky.
lada_88
Muž, 38 let, Jihočeský
Asi důležité je, že jsem otec dvou dětí které mám v péči...... hledáme ženu která nás vezme všechny tři a bude ochotná se přestěhovat za námi na barák.
Asi na začátek stačí......jestli jsi se nezalekla....tak písni ať se nemineme....