Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 51 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 51 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 50 let, Zlínský
Ahoj, jsem svobodný se zájmem o přírodu, cestování, výlety, sport a rád bych poznal fajn holku do pohody i nepohody...
Muž, 43 let, Zlínský
Zdravím všechny ženy,dámy, holky, slečny. Hledám přítelkyni na dlouhodobý trvalý vztah.
Muž, 48 let, Zlínský
Hledám pohodovou ženu pro všechny životní bláznoviny, která to myslí opravdu vážně a nemá problém se sejít.
Muž, 46 let, Zlínský
Kutil Míra hledá milou a veselou ženštinu na užívání si života. Co nebojí se výletů a piva na horách.