v Boha či jinou vyšší sílu, v osud, že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-)
Oblíbené aktivity
trávím rád/a čas s přáteli
jsem zapálený fotograf / fotografka
baví mě procházky v přírodě
tanec je moje vášeň
nejraději ležím u moře a relaxuji
píši si svůj blog
cestování je moje láska
miluji saunu
zajímá mě astrologie a esoterika
Nesnáším egoistický lidi a pomlouvače
Mám ráda upřímný lidi ,co umí udělat příjemnou atmosféru a příjemné prostředí .Hledám tady někoho ,s kým bych měla šťastný vztah ,který zatím bohužel nemám ,ideálně dlouhodobý
Snad se tady někdo najde
PS: Hledám kluka(chlapa ),aby byl milý a hodný a věděl ,co chtěl
+Aby jsi měl na mě čas
+Aby jsi měl rád saunu (není to nutný)
+Aby jsi měl cestovatelskou duši
+Aby jsi byl chlap ,a na nic si nehrál :)
Moje povaha
klidná
romantická
netrpělivá
tolerantní
veselá
otevřená
dobrodružná
bavící
aktivní
pohodářská
samotářská
obětavá
spolehlivá
věrná
naslouchavá
impulsivní
pečlivá
Mám fotografickou paměť ,takže se učím angličtinu ,a zapamatuju si věty a slovíčka ,a místa a názvy dovolené ,na kterých jsem byla :)
Žena, 35 let, Jihomoravský Ahoj,ráda bych potkala sympatického,hodného kluka, co ma rád zvířátka, s úsměvem na rtech, otevřeným srdcem a myslí to vážně..:)
Žena, 32 let, Jihomoravský Hledám partnera, přítele a otce pro své dvě dcerky.
„V životě je jen jedno štěstí – milovat a být milován.“
Jsem obyčejná holka z vesnice, půl života žiju ve městě. Mám ráda přírodu, vaření i poctivou práci. Hledám chlapa, který ví, co chce, touží po rodině a má srdce pro děti. Pomůžeš mi najít tu správnou cestu ? A najdeš nás v Brně.
Žena, 29 let, Jihomoravský Budu ráda za nová seznámení zaměřená na budování vážného vztahu. Napiš, pokud tě to zajímá. Ráda zjistím, co by mezi námi mohlo vzniknout.
Žena, 28 let, Jihomoravský Som skromný, ale romantický človek. Úprimný a jednoduchý od prírody. Naozaj milujem pravdu a žijem podľa nej. Medzi moje záľuby patrí dobrodružstvo, záhradkárčenie, vedenie domácnosti a varenie. Rovnako rád počúvam hudbu, ktorá sa mení podľa môjho štýlu. Nenávidím klamstvá a ľudí, ktorí sa do nich zapájajú. Každopádne, mám vám o sebe ešte veľa čo povedať, ale najprv sa stretnime.
Žena, 33 let, Jihomoravský Ahoj ,jsem vdaná a mám děti.Kdyby jsem byla šťastná tak tady nejsem .Je na čase začít znovu a tak hledám zatím kamaráda který je upřímný a má rád humor.