Můj inzerát < >
Tak to jsem já :o)
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 51 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Tak to jsem já :o)
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 51 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 52 let, Plzeňský
Ráda bych se seznámila s mužem který nekouří, rád jezdí na výlety, má rád přírodu, je kutil. Já ráda chodím plavat a fotografuji přírodu a zajímavá místa, jsem rozvedená s vyřešenou minulostí.
Žena, 53 let, Plzeňský
Hledám mladšího (myšleno než jsem já!), spolehlivého a citlivého muže pro společně strávené chvíle... časem uvidíme...
Vypadám o dost mladší, než říká kalendář, a taky jsem tak nastavená - nechci žádného usedlého páprdu!
UPOZORNĚNÍ: Pánové s nevyřešenými vztahy a minulostí nechť mi nepíší. Taktéž ti, kteří jsou nad 100 km od Plzně. Děkuji.
Žena, 58 let, Plzeňský
hledám někoho, kdo by mě silně obejmul a už nikdy nepustil
Žena, 51 let, Plzeňský
Chodím do přírody cestuji poznávací zájezdy muzikál relax doma práce kolem domu koukat na krásný večer venku