REGISTRACE ZDARMA

pedro783

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

milda_
milda_

Muž, 59 let, Olomouc
Chtěl bych poznat ženu, kterou bych mohl pozvat do kina, divadla nebo jen tak na výlet. Ženu, která by ráda našla opět světlo v šedi všedních dnů. Kterou ubíjí stereotyp a chtěla by opět zažít něco nového, hezkého, co by zažehlo zvědavost, štěstí a touhu po prožití dalších dnů. Jsem naslouchající, komunikativní a vděčný za každou chvíli, kterou přináší život, zvláště je-li se o ni s kým podělit.

Seznámit se
perpetualdream
perpetualdream

Muž, 45 let, Olomouc
Jsi nádherná jako kvíteček, chtěl bych nám nechat prostřít stoleček. U něj polibek dal bych Ti do vlasů, všem okolním k velkému úžasu. Jsi krásná jako kytička, zamilovat se do Tebe byla jen chvilička... Pár písmenek, slov až po něhu, možné pokračování našeho příběhu...

Seznámit se
moonfreez
moonfreez

Muž, 40 let, Olomouc
Mazlivý, přítulný, né moc vysoký(to dělá peněženka), lehce opotřebovaný, ale v dobrém stavu.Bez známek rzi.S lehce zamrzlým úsměvem, doplněným vlčími tesáky a prackami, které se rády objímají.Lesembloudič, přírodofil(až na klíštata a komáry), kutil technický všestranný, nemrava(za mlada), nekuřák (jen si nechávám), nepiják(vyjímečně společně víno a někdy někomu krev), autoturista, fotoblikač, bylinkář, kuchtík, záhadolovec, hvězdočumil...A pokud jsi přečetla těch pár řádku, tak už víš, že hledám trhlou kamarádku=)

Seznámit se
hondak
hondak

Muž, 44 let, Olomouc
Najdeme si společnou cestu?:-)

Seznámit se
dusan0123
dusan0123

Muž, 57 let, Olomouc
Ahoj, hledám ženu mezi 47 - 54 let z Olomouce a okolí. Rád bych poznal protějšek založený vztah na důvěře, toleranci, upřímnosti a lásce, nejprve kamarádský a časem se uvidí. Jsem docela veselá povaha. Děti nemám a jsem mladšího vzhledu. Pracuji. Dávám přednost osobnímu kontaktu před dopisováním. Zdravím z Olomouce.

Seznámit se
stydlivy
stydlivy

Muž, 55 let, Olomouc
Ahoj, jsem muž55 co hledá pěknou, milou a normální ženu které taky chybí to, co mě doma, sex. Diskrétně, čistota, respekt, s úctou a něhou. Hezký den přeje Pavel

Seznámit se