Můj inzerát < >
som aky som
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 37 let |
Podrobnosti
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Alkohol: | příležitostně |
som aky som
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 37 let |
| Výška: | 190 cm |
| Váha: | 98 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 44 let, Moravskoslezský
Jsem už dlouho sám a chybí mi veškeré příjemné pocity
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu zadarmo
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....