Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 38 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 38 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 57 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 38 let, Moravskoslezský
Nejsem modelka ale taky žádná selka. Člověk který chce poznat i něco jiného nebo pravého:)
Žena, 31 let, Moravskoslezský
Hledám milou slečnu nebo ženu, která už taky nechce být sama.
Žena, 36 let, Moravskoslezský
Kafe, knížky, smysluplné večery.
Nesnáším přetvářku, miluju upřímnost.
Chci vztah, kde se dva lidi podrží.
Buď můj přístav, já budu tvůj. ⚓