Můj inzerát < >
necháme tomu volný průběh...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 47 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, flirt |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 80 kg |
necháme tomu volný průběh...
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 47 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, flirt |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 80 kg |
Muž, 47 let, Moravskoslezský
Pokud budeš chtít o mě vědět víc .rád si stebou popovídam
Muž, 49 let, Moravskoslezský
Hledam někoho z dostupne vzdalenosti, někoho kdo bude mit čas se setkavat a ne jen vypisovat.
Bydlim u FM, kousek od Olešne.
Muž, 44 let, Moravskoslezský
Hledám dívku ,s kterou bych byl šťastný ,a s kterou bych prožíval různé dobrodružství a byli si oporou,jsem upřímný ,ohleduplný , pracovitý ,rád naslouchám,a mám rád srandu všeho druhu .Napiš [email protected],a dozvíš se o mě víc.
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Ahoj jmenuji se Filip. Mezi mé zájmy patří četba, záhady, tajemno. historie. Pasivně hokej fotbal. Trošku kulhám, ale jinak v poho..