Žena, 45 let, Jihomoravský
Ahoj, jsem " normální " ženská a taky máma dvou skvělých kluků a hledám pohodového chlapa do společného života. Mám ráda přírodu, zvířata, smích, upřímnost a lidi, kteří si na nic nehrají.
Nehledám dokonalého muže, ale někoho, s kým si budu mít co říct, na koho se budu těšit a vedle koho mi bude dobře. A vedle koho se budu moct aspoň o víkendu ráno probouzet. Pokud máš vyřešenou minulost a chceš ještě zažít opravdovou a upřímnou lásku, pojďme to spolu zkusit. Věřím, že jednou to vyjít musí a proč ne zrovna nám a teď? Pokud to cítíš podobně, budu ráda, když se ozveš....????
Seznámit se