"Myslím si, že samota je to nejhorší co může člověka potkat.Trávit samotné víkendy, usínat sám v posteli ...no prostě tragédie.Proto jsem se rozhodl a podal jsem tady inzerát, hledám ženu od 19 do 23 let na strávení příjemných chvil a společní bydlení.Budu se těšit na odpověď.Krásný zbytek dne"
Muž, 37 let, Moravskoslezský vůbec se nebojím objevovat nové zkušenosti a zážitky ;)
hledám zázrak dnešní doby - najít věrnou ,hodnou, prostě normální Fešandu k životu :-* ;-)