Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 32 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Rodinný stav: | vdova/vdovec |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| V co věřím: | v nic |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 32 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Rodinný stav: | vdova/vdovec |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| V co věřím: | v nic |
Muž, 27 let, Moravskoslezský
Tichý introvert, chvilku mi trvá než se rozkecám, mám rád sarkasmus. Pokud máš ráda Monty Python humor, tak si budeme rozumět :) Rád čtu fantasy knihy a chodím do přírody ale jinak vedu každodenní nudný život :)
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Ahoj jmenuji se Filip. Mezi mé zájmy patří četba, záhady, tajemno. historie. Pasivně hokej fotbal. Trošku kulhám, ale jinak v poho..
Muž, 23 let, Moravskoslezský
Jsem Bi je mi 23 a hledám holku na vztah a něco víc
Muž, 36 let, Moravskoslezský
Napište mi na [email protected].. jsem v Těšíně.. jsem pro každou legraci ????????
Muž, 40 let, Moravskoslezský
Bavi mě příroda procházky výlety hory sport apod.Clověk klidne povahy