Další podobné profily
myname
Muž, 57 let, Praha
Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
kolodej1
Muž, 61 let, Liberecký
Hledám protějšek do kina, kavárny.Do přírody i do hospůdky. Možná i víc. Jsem bezkonfliktní pohodář.ppeckaseznam
thurisaz72
Muž, 53 let, Pardubický
Chlap co má vyřešenou minulost, žiji život takový jaký ke mě přijde.Radost z každého nového dne .Trochu workoholik, stále v pohybu...????
fcarsenal22
Muž, 33 let, Středočeský
Hledám ženu na seznámení s aktivním přístupem ke sportu.
elektron2
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.
dansvoboda
Muž, 51 let, Praha
Hledám partnerku pro společné chvíle trávené cestováním (třeba obytňákem), sportem (lyže, SNB, kolo, volejbal, beachvolejbal,...), návštěvami kina, divadla, ale i pro rutinní každodenní život. Mám rád spíše aktivní přístup k životu. Práce je pro mne zdroj obživy a příjmů pro realizaci svých (společných) plánů, ne středobod bytí. Pokud ve vztahu vzniknou nějaké problémy, raději je řeším, nemám rád strkání hlavy do písku. Jinak jsem spíše extrovert, prý i celkem vtipný a zábavný, nevím... Zbytek raději osobně:)