REGISTRACE ZDARMA
victor303 56
Foto 1
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >
Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Praha
Věk:56 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah, přátelství
Vzdělání:VŠ - ukončeno
Moje postava:střední
Výška:180 cm
Váha:110 kg
Rodinný stav:vdova/vdovec
Počet dětí:2
Děti do budoucna:ne, ty, co mám už stačí
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
V co věřím:v náhodu a lásku na první pohled
Oblíbené aktivity
  • chodím rád/a do kina
  • miluji historii
  • cestování je moje láska
  • miluji saunu
  • miluji české seriály
  • hodně času trávím sportem
Moje povaha
  • klidná
  • optimistická
  • veselá
  • otevřená
  • dobrodružná
  • aktivní
  • spolehlivá
  • naslouchavá
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • vážný vztah
  • přátelství
  • flirt
  • nevím, ještě uvidíme ;-)
Věk:od 40 do 75 let
Vzdělání:
  • základní
  • vyučen
  • VŠ - ukončeno
  • VŠ - studuji
  • postgraduál
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

wills
wills

Muž, 53 let, Praha
Jsem svobodný muž, který hledá lásku. Hledám ženu, která je prostá a upřímná.

Seznámit se
bedar
bedar

Muž, 54 let, Praha
Přízněnou duši

Seznámit se
smisek111
smisek111

Muž, 53 let, Praha
žiju asi 30 km od Prahy – v domě se zahradou uprostřed přírody. Říká se, že tady máme jedny z nejkrásnějších bukových lesů v České republice, a já mám podezření, že je to pravda. Pracuji částečně jako učitel na Univerzitě Karlově a částečně v nakladatelství novin. Kromě toho hraju divadlo pro děti. Mám rád přírodu a lidi, se kterými je dobře. Moji sousedé jsou skvělí, což považuji za malý zázrak a velké štěstí zároveň. Baví mě: čtení knih dobré filmy turistika a cestování inteligentní humor (ten, co přijde o pár sekund později) Snažím se žít zdravě, cvičím jógu a celý život se tak nějak posouvám a učím nové věci. Umím zabrnkat na kytaru, upéct chleba a vyrobit stůl. Pořád ještě pracuji na tom, jak si správně „vyrobit“ vlastní život. Hledám někoho, s kým se dá mluvit otevřeně, bez her a přetvářky. Nejde mi o dokonalost, ale o to, jestli si dokážeme rozumět. A myslím, že nejlepší věci většinou vznikají neplánovaně.

Seznámit se
vaclav864
vaclav864

Muž, 61 let, Praha
Hledám obyčejnou tolerantní ženu, se smyslem pro humor, nekuřačku, pijící alkohol jen zcela vyjímečně a milující zvířata. Jsem bez tečky. Taky jsem dlouholetý vegetarián, ale u partnerky to není podmínkou. Nesportuji, jen občas procházky a nenáročná turistika. Bydlím v Praze - východ.

Seznámit se
miro47
miro47

Muž, 47 let, Praha
Ahoj předem říkám, že nemám VIP. Nehledám žádný vážný vztah,ale spíše milenecký. Jestli někdo hledá to samé ať mi napíše na [email protected]

Seznámit se
savel01
savel01

Muž, 62 let, Praha
Hledám příjemnou ženu. :)

Seznámit se
martin-1974
martin-1974

Muž, 52 let, Praha
Hledám ženu, která mě bude mít v srdci, bude oporou a dokáže vytvořit domov i zázemí. Ženu, ke které bych se vždy rád vracel, těšil se na ní a sdílel s ní to hezký i to špatný. Vím, že takové partnerky si budu vážit a milovat ji. To co hledám, zároveň i nabízím.

Seznámit se
masali
masali

Muž, 52 let, Praha
Zralý, pracující a myslící muž. Finančně zabezpečený, společenský, milující cestování a poznávání. Někdy trochu víc pracovně vytížený hledá pro začátek přítelkyni, dál život ukáže

Seznámit se
lev59
lev59

Muž, 66 let, Praha
...hledám spřízněnou duši na společné prožití podzimu života...

Seznámit se