Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 52 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 52 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 46 let, Karlovarský
Hledám někoho, s kým ten život bude zajímavější......