REGISTRACE ZDARMA

Nedaří se mi s nikým seznámit

Nedaří se mi s nikým seznámit

S přibývajícím věkem se kluci začínají zajímat o své vrstevnice, ale ty, zpravidla letí na starší kluky z vyšších ročníků. Bez jakýchkoli předešlých zkušeností je těžké najít si jakéhokoli partnera nebo partnerku. Možná vám je 20 nebo 45, ale toužíte po tom samém a to je seznámit se s někým, kdo za to stojí a s kým budete šťastní po celý zbytek života.

Stydíme se

Už Čtení referátu před třídou bylo vás noční můrou? Jak tedy oslovit někoho na ulici, v baru nebo kdekoli jinde, když ze sebe nevydám ani hlásku? Jděte na to pomalu. Klidně si předtím přeříkejte několik jazykolamů. Následně třeba oslovujte cizí kolemjdoucí a ptejte se jich kolik je hodin. Až si budete jistější můžete to posunout na další úroveň. Jak? Pokud jste muž začněte se ptát pouze žen, které vás něčím zaujmou, klidně stále zůstaňte u času nebo se vyptejte na to, jak se dostat na hlavní nádraží na tom nesejde.

Později zjistíte, že to není nic těžkého, hurá na další příčku. Tím může být třeba jen kompliment nebo podržení dveří. Rychle uvidíte, jak na to budou vaše protějšky reagovat a už nebude tak těžké navázat hovor a na jeho konci požádat o telefonní číslo nebo jiný kontakt.

Naše nároky jsou příliš vysoké

Mnoho lidí má problémy s tím, že jsou na své potencionální partnery příliš nároční. Jejich vztahy obvykle vydrží jen pár měsíců. Čeho se bojíme? Možná máme problémy se na někoho vázat a představa změny našeho dosavadního života nás ničí. Pokud je vám třiadvacet tak jste možná ještě nenašli toho pravého či pravou, ale v padesáti to může být už velkým problémem, protože se výběr neustále zužuje, což pro nikoho není nic příjemného. Je na místě přehodnotit priority a ujasnit si, co skutečně od života skutečně chceme. Nehledáme celou dobu někoho, koho nikdy nenajdeme?

Nevzdávejte to

Je to pořád stejné, pokud chceme něčeho dosáhnout nesmíme to nikdy vzdát a se vztahy je tomu zrovna tak. Kde všude to můžeme zkusit?

Seznámení přes internet

Nejsou na internetových seznamkách jen ti, kteří se snaží z ostatních vylákat intimní fotografie? Rozhodně ne! Když se dnes zeptáte vašich kamarádů a kamarádek zjistíte, že mnoho z nich se seznámilo právě přes internet.

Nejlepší seznamky

Rozhodně zkuste web Jiskření.cz, kde najdete tisíce mužů i žen, jenž hledají vážný vztah. Online seznámení vám nevyhovuje, tak proč nezkusit něco jiného?

  • Seznámí v tanečním klubu
  • Seznámení na společenské akci
  • Náhodné seznámení na ulici
  • Seznámení při volnočasové aktivitě
  • Seznámení při procházce se psem