REGISTRACE ZDARMA

Zničte konkurenci a domluvte si první schůzku!

Zničte konkurenci a domluvte si první schůzku!

A co dělá konkurence? Většina mužů navrhne schůzku během prvních dní, kdy se ještě moc neznají. CHYBA. Navrhnou to při chatování či napíší zprávu. CHYBA. Je to vlastně ten nejjednodušší způsob, a pokud jsou sympatie vzájemné, žena souhlasí s rande „naslepo“ ač ji z toho mrazí.

Co ovšem ženu ohromí je fakt, že se o ni upřímně zajímáme, než ji někam pozveme. Ukazuje to, že ji nechceme jen na jednu noc. Navrhněme, že bychom ji rádi slyšeli a přidejme své číslo. Má číslo a je jen otázkou času, kdy se sama ozve, aby nám popřála dobrou noc. Jakmile máme její číslo, máme její důvěru a svolení ji zavolat. Tak se do toho pusťme!

  • Dejme jí vědět, kdy jí chceme zavolat. Ušetříme si tak trapné chvilky jejího překvapení či odmítnutí z nedostatku času.
  • Buďme rádi, že ji slyšíme! Konečně po těch týdnech psaní se slyšíme, těšili jsme se. Mluvme s ní jako s dobrými přáteli, které jsme dlouho neviděli a teď jsme zvědaví, jak se jim daří.
  • Připravme si témata k hovoru. Nějaké ty chvilky ticha jsou v pořádku, přeci jen si voláme poprvé. Ale mluvit 20 minut jen o počasí je pohroma! Ráda sportuje a prozradila, že miluje adrenalin? Že studuje dějiny a pochází z Moravy? Nebo že by ráda navštívila Brazílii a odhodlala se ke studiu portugalštiny? Stačí jí naslouchat a najednou máme desítky témat k hovoru.
  • Zajímejme se. Aktivně se zajímejme, proč ji ta portugalština tak láká a jaký adrenalin v poslední době zažila. Hovor se tak stane plynulým, uvolněným a spontánním.
  • Buďme sami sebou. První hovor má odhalit, jestli se k sobě „lidsky“ hodíme a jestli si můžeme rozumět. Buďme tedy upřímní, nestyďme se za své názory a pocity.
  • Navrhněme setkání. Po příjemném rozhovoru nezapomeňme poděkovat a včas se rozloučit. „Opravdu to uteklo a teď se musím vrátit k práci, ale zase Ti brzo zavolám. Zatím se měj krásně. Anebo, počkej, co děláš zítra večer? Objevil jsem jednu zajímavou kavárnu/cukrárnu v centru, máš ráda sladký...?“

Takže, jak pozvat dívku na rande? Jakoby jen tak mimochodem, za to, že je tak úžasná! Když zkusíme tohle, málokterá nám odolá.

Ženám se tahle taktika domlouvání rande po telefonu naopak nedoporučuje. Dívka tak dává muži najevo, že on – pán tvorstva – selhal ve své lovecké povinnosti a že ona je ta, co ho musí uhánět. Přitom oslovit muže na internetu není zase tak nic obtížného, neboť na to si jen tak každá netroufne, a protože muži mají slabost pro lehce dominantní ženy. A opět platí – navrhnout schůzku jen tak mimochodem, jakoby bez postranních úmyslů... :-)