Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 35 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 35 let |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 27 let, Jihočeský
Jsme pouze malý záblesk v sekundě našeho času. Zkouším sílu internetu, kdo nezkusí — nic nezjistí.