Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 38 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 38 let |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
Muž, 32 let, Jihočeský
Bavímě skateboarding, malování, pejsek a pomáhat lidem :D