Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 39 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
Žena, 49 let, Ústecký
Hledám muže s vyřešenou minulostí, hodného, pracovitého, ohleduplného, věrného, který umí dát lásku a pozornost k ženě. Který má rád mazlení a milování, procházky přírodou, zvířata........ A toho pohledného, co si rád hýčká svoji ženu.....
Žena, 43 let, Ústecký
Jsem rozvedená maminka 3 dětí ve střídavé péči. Učitelka. Hledám fajn muže, na kterého se budu těšit a s kterým budu ráda.
Žena, 35 let, Ústecký
Hledám někoho opravdového — muže s laskavým srdcem, smyslem pro humor a otevřenou myslí. Někoho, kdo se nebojí být sám sebou a kdo hledá hlubší spojení, ne jen povrchní psan
Žena, 33 let, Ústecký
Miluju vytvářet pohodu, vařit něco dobrého, pevně objímat a povídat si o všem možném až do rána. Sním o tom, že se setkám s mužem, se kterým bude klidně, upřímně a doopravdy. Prosím, napiš mi sám, protože já nemohu napsat sama, protože nemám VIP.
Žena, 42 let, Ústecký
Štíhlá, sportovně založená bruneta s delšími vlasy hledá sympatického muže přiměřeného věku.