Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 43 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 43 let |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu zadarmo
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Hledám normální ženu která mě bude chápat jako jí budeme se podporovat navzájem v dobrém i zlem nesnáším nevěru a která ví co od života chce
Muž, 44 let, Moravskoslezský
Jsem už dlouho sám a chybí mi veškeré příjemné pocity
Muž, 50 let, Moravskoslezský
Pohodar hledá milou ženu do 50 let která se umí usmívat a vážit si človeka s kterým pravě je.Jsme tu jen kratce na to abychom marnili čas samotou.