REGISTRACE ZDARMA

pajju

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

samdoman
samdoman

Muž, 69 let, Olomouc
Hledám co mi schází, kamarádku nebo kamaráda, nejlépe s kytarou či foťákem, lodičkou nebo stačí podobný zájem, neočko, pro spol. autoturistiku a na výlety do přírody, koho bude bavit to co mě, věk nerozhoduje. Já už důchodce, elektrotechnik IT-PC, kytarista pop-country-folk, ohníčkář, lodní čvachtal, fotoblikač spec., kamerovač, rozhlednočumil, jeskyňošmejdil, dolomůlezec, bylinkář, lesembloudič, minerályhledač, ufozáhad lovec, badatel, technicky všestranný, nekuřák, nepiják, neočko. Léto na mé lodi na Orlické. Více info na mých webovkách a osobním e-holubem.

Seznámit se
borek50
borek50

Muž, 74 let, Plzeň
Kdo hleda najde - Necham se najit.

Seznámit se
tibor_hrnko
tibor_hrnko

Muž, 71 let, Ústí nad Labem
Ústí nad Labem,71/174/82 hledám ženu z Ústeckého kraje pro vážný vztah i se zdravotními problémy od 60 do.............let

Seznámit se
samonn
samonn

Muž, 71 let, Praha
Hledám internetovou milenku ( psaní, fotky ) - spíše starší - povídání o čemkoliv, ale i o sexu ... Těším se . . . Karel

Seznámit se
vodnar30
vodnar30

Muž, 80 let, Cheb
Podnikavý 73/165/73 se zájmy cestování, auto, moto, kolo, chalupaření, kultura, rád pozná ženu podobných zájmů, mazlíčka.

Seznámit se
Naiva
Naiva

Muž, 69 let, Praha
Naivni romantik,nevylecitelne verici na lasku na prvni,maximalne na druhy pohled,hleda veselou sympatickou pohodarku.Raj na zemi neslibuji,ale modre z nebe prinesu.

Seznámit se
venda1953
venda1953

Muž, 71 let, Hradec Králové
Mám zájem o vážný dlouhodobý vztah plný pohody,lásky a klidu.

Seznámit se
jozibaczi
jozibaczi

Muž, 84 let, Vsetín
Jsem vsetíňák, vdovec, bývalý programátor, snad romantik. Schází mi dámská společnost, hledám přítelkyni, komunikativní ženu vhodného věku. Asi by měla být zblízka. Jsem vozíčkář, což ale nepřeceňuj, jezdit v tom umím a pro přátelství překážkou být nemusí.

Seznámit se