Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 41 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 41 let |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 51 let, Jihočeský
Nehledám ženu,s kterou se dá žít. Hledám ženu,bez které se nedá žít Svobodnou bezdětnou z Tábora a okolí