Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 37 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 37 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 32 let, Jihočeský
Bavímě skateboarding, malování, pejsek a pomáhat lidem :D
Muž, 27 let, Jihočeský
Jsme pouze malý záblesk v sekundě našeho času. Zkouším sílu internetu, kdo nezkusí — nic nezjistí.