REGISTRACE ZDARMA

A nebudeme vám radit, abyste si pořídili sbírku motýlů nebo se naučili nazpaměť romantické verše. Držte se našich pravidel a vaše vysněná slečna, žena či dáma vám padne kolem krku!

Pravidlo č. 1 – Poznejte svou „kořist“

Potkáváte ji každé ráno na autobusové zastávce nebo navštěvujete společný kurz, ale nic o ní vlastně nevíte? Nesnažte se ji oslovit, dokud o ní něco nezjistíte. Všímejte si, co nosí u sebe, jestli se dojímá při pohledu na domácí mazlíčky nebo jaká je její cílová stanice. Žena musí získat pocit, že vám nejde jen o její vzhled, ale že ji chcete skutečně poznat.

Pravidlo č. 2 – Upozorněte na sebe

Stačí prosté gesto a rázem budete v popředí jejího zájmu! Při balení ženě ukažte, že jste džentlmenem každým coulem. Předveďte jí, že je ve vás kus ochránce a podržte jí dveře, pusťte ji jako první do schodů, pomozte jí s nákupem nebo jí uvolněte místo v tramvaji. Zaručeně přijdete na další způsoby, jak jí prokázat úctu a jak na ni udělat dojem!

Pravidlo č. 3 – Ohromte ji

Po džentlmenském gestu zkuste dívku oslovit. Existuje několik věcí, na které slyší každá žena. Připravte si, o čem si s ní budete povídat. Můžete vsadit na univerzální témata, jako je počasí, ale klíčem k úspěchu je mluvit o věcech, které vás oba zajímají. Pokud se to bude hodit, zpestřete váš rozhovor špetkou humoru nebo jí jemně zalichoťte.

Pravidlo č. 4 – Vzbuďte v ní zájem

A nemyslíme tím, abyste se dívce svěřili, kolik máte peněz a jaký vlastníte majetek. Než začnete ženu svádět, zaujměte ji a spřátelte se s ní. Nešetřete úsměvy, protože to o vás říká, že jste v pohodě. Nemluvte vulgárně a buďte v její společnosti zdravě sebevědomým mužem. Žena vycítí vaši vnitřní sílu a bude se s vámi cítit příjemně a v bezpečí.

Pravidlo č. 5 – Požádejte ji o telefonní číslo

Chýlí se váš rozhovor ke konci a bojíte se, že už ji nikdy neuvidíte? Požádejte ji o telefonní číslo. Řekněte jí, že se vám s ní dobře povídalo, a že byste se s ní ještě někdy rád setkal. Možná to bude váš šťastný den a číslo vám dá. Ovšem neozývejte se jí hned, ale až během dvou nebo tří dnů. Trocha nejistoty je tím pravým afrodiziakem!

Pravidlo č. 6 – Buďte tajemný

Zatímco při prvním kontaktu jste se prezentoval jako milý a aktivní vtipálek, při dobývání buďte zdrženlivý, nečitelný a tajemný. Neprojevujte své city dříve, než dívka. Na první schůzce se musí zorientovat ve svých pocitech a rozhodně neprahne po tom, abyste jí hned otevíral své srdce. Každá holka musí mít alespoň malé pochybnosti, zda o ni opravdu stojíte.

Pravidlo č. 7 – Nespěchejte

Toužíte okusit sladké rty vaší vyvolené? Čím déle se budete poznávat a odkládat něžný kontakt, tím budete oba lačnější po prvních intimních dotecích. Počkejte si a všímejte si jejích signálů, abyste poznali, kdy nastala vhodná doba k polibku. Ani pak nikam nespěchejte a prozkoumejte taje jejího těla až na dalších schůzkách.

Pravidlo č. 8 – Svádějte ji

I když vám to připadá jako otřepaný postup, vězte, že na ženy to působí: pozvěte svou krásku do restaurace na romantickou večeři při svíčkách a překvapte ji pugetem růží. Využijte každé vhodné příležitosti, kdy se můžete vaší dámy dotknout. Po večeři se přesuňte k vám domů a zapalte aromatické svíčky, otevřete šampaňské a pusťte příjemnou hudbu, na kterou si budete moci zatančit. Ve vaší náruči se jí podlomí kolena!

Pravidlo č. 9 – Nechte tomu volný průběh

Připravili jste dokonalou atmosféru a šílíte po ní bezedným chtíčem? Nikdy na ženu nespěchejte ani na ni nenaléhejte. Nejspíš už máte za sebou první polibek a je čas přejít k další fázi. Při líbání buďte jemný a nepleňte její ústa jako nájezdník. Zkuste konečky prstů probádat její erotogenní zóny ve vlasech, na šíji a pažích, ale postupujte pomalu. Až v ní zažehnete touhu, všímejte si řeči jejího těla a jejích reakcí.

Pravidlo č. 10 – Když se to nepovede, rychle se oklepejte!

Vaše vyvolená dívka může být imunní vůči jakýmkoliv balicím technikám, protože prostě o vás nemá zájem. Když ve vás uvidí jen milého kluka nebo fajn kamaráda, stáhněte se a nepřemlouvejte ji. Za žádných okolností se k ní nechovejte arogantně a buďte stále tím džentlmenem, jakého ve vás poznala. Příště to třeba vyjde!