REGISTRACE ZDARMA

Čeho si všimne na první pohled

Čeho si všimne na první pohled

Sedíte na baru a okem zaregistrujete nové příchozí – partu holek, jednu krásnější než druhou. Podíváte se ještě jednou a...máte jasno!

Přicházíte do baru a všimnete si pánů popíjejících na baru – stačí chvilka a máte svého favorita. Ale ruku na srdce – zaujala jste ho na první pohled i vy?

Jak vypadáte

Ženám stačí letmý pohled, aby si udělaly obrázek o tom, jak asi žijete a jak se o sebe staráte. Vyčtou to z oblečení, stylu, účesu. Nejvíce bodů vždy získá nedbalá elegance, příjemné barvy a kupodivu i menší „strniště“ na tváři. Naopak nejméně lákavý je týpek příliš zženštělý, který tráví v koupelně více času než ona sama!

Kdo jsou vaši přátelé

Sedíte na baru sám? To budete zoufalec bez kamarádů, co si jen přišel pro sex, napadne ženu ihned. Máte s sebou kamarády? Kdo jsou a jak se chovají? A hlavně, co ženu zaujme, jak se chováte ve skupině svých přátel vy? Jste vůdcem, bavičem nebo jen postáváte vzadu? Pro ženu je to důkaz vaší pozice i v partnerských vztazích.

Jestli i ona je středem vašeho zájmu

Po očku zkoumá, zda o ni jevíte zájem či se rozhlížíte jinde. Málokterá žena si přímo troufne vás oslovit, ale pakliže má zájem, často zamíří pohledem právě na vás – zaprvé chce navázat oční kontakt, zadruhé sonduje, zda nemá konkurenci.

Jak vypadáte

Vzhled – alfa a omega. Přičemž pro muže není tolik důležitý váš styling či make-up, jako to, zda působíte přirozeně, jemně, zdravě a žensky sexy.

Kolik máte s sebou kamarádek

Přijdete-li přímo s bandou kamarádek, chlap se zalekne. Pokud si s sebou vezmete jen jednu, vyděsí ho to také – zřejmě nenecháte kamarádku kvůli němu celý večer samotnou! Ideální počet kamarádek jsou tedy ještě dvě nebo tři. A samozřejmě – většina pánů utíká před hysterickým chichotáním, přiopilým hlukem a slzami...

Zda je váš úsměv upřímný

Oči a úsměv drží žebříček mužského zájmu ještě víc než tvary vašeho těla. A věřte, pánové intuitivně dokáží rozlišit naučený úsměv od úsměvu přirozeného značící vaši náklonost. Stejně tak z očí umějí vyčíst zájem, pohrdání i touhu.

Pro obě pohlaví tak platí – ten druhý vždy zaregistruje naši chuť do života a to, zda se na něj smějeme i očima