REGISTRACE ZDARMA

Jak na ženy - už žádná neuteče

Jak na ženy  - už žádná neuteče

To dává smysl, ale proč to tak nefunguje? Snažíte se být milý, citlivý a ona stejně skončí s někým, kdo se chová přesně opačně a sklízí s tím největší úspěchy. Nevíte, kde děláte chybu? Možná, že neumíte ženu správně okouzlit. Nevadí, já vám teď poradím jak na ni.

Důležité pravidlo zní - Zaujměte ji!

Pokud chcete ženu získat, dělejte si z ní trošku srandu. Je důležité využívat humor k tomu, že ji občas popíchnete. Je to totiž přesný opak toho zoufalého chování ve snaze zapůsobit. Muž, který si z ženy dělá srandu, je totiž nad věcí. Dává tím najevo nezájem, protože riskuje, že se žena urazí. Ona se samozřejmě neurazí a většinou se začne smát. Podvědomě to žena vnímá tak, že muži o nic nejde a nemá zapotřebí na ní zapůsobit.

Buďte ten, kdo vede a překvapte ji

Nehledejte její souhlas ve všem, co děláte nebo navrhujete. Pamatuji si na dívku, se kterou jsme se potkali v klubu, vyměnili si čísla a domluvili se, že zajdeme někam na drink. Po několika smskách jsem jí napsal: „Takže navrhuji se sejít zítra v osm v parku.“ Souhlasila a poté, co jsme se potkali, říkala: „To bylo super. Napsal jsi přesně kdy a kde a nemusela jsem to vymýšlet já nebo to z tebe nějak složitě tahat. To se často nestává a je to pro mne velmi uvolňující.“

Neberte sebe a svět moc vážně

Je důležité mít schopnost dělat si srandu i sám ze sebe. Ukazuje to, že na to máte a nijak vám to neubírá. Naopak. Pokud se budete umět sám sobě ze srdce zasmát, pak je to krok k úspěchu, jak si ženu získat. Protože věřte, že i když si myslíme opak, ani ony nejsou úplně dokonalé.

Jak komunikovat se ženou

Pokud chcete dobře komunikovat se ženou, střídejte náboj hovoru a společné interakce. Čeho je moc, toho je příliš. Budete-li pořád vtipkovat, omrzí se to. Pokud si z ní budete pořád dělat srandu, přestane ji to bavit. A když budete příliš dominantní, nevypěstuje si k vám dostatečnou důvěru. Takže pamatujte, všeho s mírou. A nezapomeňte - jsou věci, které občas potřebuje slyšet každá žena.

Mějte na paměti, jak vystupujete

Zvládněte řeč těla a oční kontakt. Tohle je jedna z nejsilnějších metod komunikace, kterou zaujmete každou ženu. Jak se tváříte, kam se díváte, jak gestikulujete - i maličkost hraje svou roli.

Oční kontakt

Asi není třeba říkat, že se nesmíte bát očního kontaktu a za každou cenu ho udržovat. Skoro každý to ví, ale málokdo na to dokáže myslet během hovoru. Zkuste to. Udržte oční kontakt déle než ona a nedívejte se stranou, tak žena pozná, že o ní máte zájem. Uhnout očima je velmi silná ukázka osobní slabosti.

Řeč těla

Stůjte rovně, gestikulujte, ale ne příliš široce, mějte hlubší tón hlasu a nemluvte rychle, protože cokoli řeknete rychle, zní nedůležitě, triviálně a vy sami působíte nesebevědomě. Tuhle taktiku použijte především, když chcete sbalit starší ženu.

Naučte se správně vyprávět

Poslední rady souvisí s tím, jak si správně povídat. Jednou jsem měl přítelkyni – černovlasá dlouhonohá Helena – která po mně chtěla prozradit nějakou mou dobrou vlastnost. Přemýšlel jsem, přemýšlel a pak jsem s úsměvem, ve snaze ji potěšit, řekl, že jsem spravedlivý. Milá Helenka vybuchla smíchy a pak mi to několik týdnů (až do našeho konce) připomínala.

Buďte sám sebou a nehrajte si na pana DOKONALÉHO

Jakékoli vychloubání zní trošku trapně. Věty typu: “Mám dobrou práci”, “Umím skvěle vařit”, “Zaběhnu maraton pod 4 hodiny” nejsou úplně vhodé. Jakmile si váš protějšek všimne, že to říkáte proto, abyste zapůsobili, tak jste to projeli a působíte v lepším případě směšně, v horším trapně. Můžete o sobě říci skoro cokoliv, ale musí to být řečeno nepřímo.

O čem se s ní bavit

Pokud se chcete správně naučit komunikovat se ženou, volte témata, o kterých si budete moct nenuceně povídat klidně celou noc. A jaká to jsou? Zkuste se například bavit o životě, přátelích, koníčkách, rodině, dětství, lidech kolem, vztazích a lásce, nevěře, sexu a polibku. Ano pánové, čtete správně, auta v mém výčtu opravdu nejsou - pro jistotu můžete nastudovat i další témata, kterým se raději vyhněte.

Už opravdu poslední rada na závěr. Mějte pořád na mysli, že na komunikaci jsou vždy dva. Tak dejte pozor, aby váš hovor nebyl jednostranný výslech. Stačí se chytnout něčeho, co říká a dát k tomu vlastní příběh. Poodhalíte tak své já, ukážete, že máte zážitky a život a protějšek se má možnost o vás něco dozvědět.

Tak pánové, co na to říkáte? Je to jednoduché ne? Teď už vše záleží jen na vás, tak pokud chcete překvapit ženu, přečtěte si článek víckrát :)