REGISTRACE ZDARMA

Jak sbalit holku nebo ženu na rande

Jak sbalit holku nebo ženu na rande

Překvapení na rande

Jestli něco opravdu překvapí dívku na první schůzce, pak je to malá pozornost v podobě toho, co vám po cestě cinklo do nosu. Malá čokoládka, musli tyčinka, bonbonky tutti frutti. Mělo by to být něco drobného, sladkého a roztomilého. Víte proč? Hned si vás s něčím tak lahodným spojí a ještě bude překvapena originalitou. Tohle každý chláp nedělá.

Sebevědomí i něha

Silní muži, kteří ženu dokáží ochránit, vytvořit zázemí a vzbudit v ní pocit bezpečí, s přehledem vyhrávají žebříčky oblíbenosti. Síla osobnosti je pak i to, že dotyčný dokáže ukázat své pravé emoce, smutek i pláč. Nikdy se však nelitujte, neponižujte ani se slečně nevtírejte. To ukazuje naopak na slabost a čiré zoufalství.

Pravidelná dávka romantiky

I to sebemenší romantické gesto žena vnímá. Už to, že si s ní po večerech zapálíte svíčku, že ji pohladíte, poděkujete nebo jen pošlete roztomilou SMS během dne, ji dostane na kolena. Romantika je všeobecně nejkratší cestou k ženskému srdci.

Porušování pravidel

Bad boys nemusí nutně vzrušovat každou ženu, ale určitá drzost, svéráznost a rebélie působí jako afrodiziakum. Nemusíte být nutně kriminálník, stačí, že mávnete rukou nad předpisy etikety, vynadáte sousedovi nebo tajně utečete z nudné rodinné večeře. Pro ni tak budete jednička!

Entusiasmus a podnikavost

Jakmile vám září oči nadšením, když ji vyprávíte o sportovním víkendu, své práci či nových projektech, ukazuje ji tím, že máte plány a ambice do budoucna. A že jste zřejmě schopný si je i splnit. Ženy nepotřebují nadité peněženky tak jako pocit, že mají doma úspěšného mužského, který se ve světě neztratí.

Co k tomu dále dodat? Snad jen to, že na muže, kteří dokáží ženu rozmazlovat, chránit a zároveň přitahovat, se stojí fronta. Ale pánové, stačí otevřít oči a trochu snahy a zvládnete to i vy! ;-)