REGISTRACE ZDARMA

Poznejte profesionálního svůdníka

Poznejte profesionálního svůdníka

Umí to se ženami opravdu výborně, je galantní, ohleduplný, jemný a přitom mužný a vy mu vždycky skočíte na lep! Chvilku si s vámi pohraje a je konec! A zatímco vy už jste na pokraji zhroucení a musíte se „odmilovat“, on už ani neví, že existujete! Profesionální svůdník! Poznejte ho dřív, než vás dostane.

Jakmile vás uvidí, nasadí zářivý úsměv, nakloní se k vám a řekne, že krásně voníte, aby vás následně odvedl do nádherné restaurace, otevřel dveře, sundal sáčko a galatně vás usadil. To vše s galancí a jakousi přirozeností. Chápejte – většina mužů má v těchto zákonitostech trochu chaos, profi svůdník už je ale léty praxe vycvičen.

I když mezi vámi neproběhla jakási „chemie“, jste jím unešená. Jeho šarmem, stylem mluvy, životem i vůní. Ohromil vás a ač to není váš typ, už po prvních minutách se vám podlamují kolena! Ano, tím se profi svůdníci vyznačují!

Je přirozené, že chcete, aby vám naslouchal. Je ještě přirozenější, že muži mají potřebu se trochu pochlubit a mluvit hlavně o sobě. Svůdník však naslouchá jako vaše nejlepší kamarádka, aby tak vzbudil pocit, že mu můžete věřit a že se o vás zajímá.

Naprosto vám rozumí – jste krátce po rozchodu a bojíte se nového vztahu. Jasně, netlačí na vás, vždyť vy mu „dáte“ brzo sama. Rozumí vašemu trápení, rozumí ženám všeobecně! Tady velké pozor! Běžný heterosexuální chlap ale ženské smýšlení a logiku příliš nechápe. Svůdník však ví, že pocit bezpečí, důvěry a pochopení jsou alfou a omegou toho, aby dostal od žen to, co chce...

Zatímco vám naslouchá, přemýšlí, co na vás platí. A pak udeří na tu správnou strunu vašeho srdce, neboť i on má podobné zájmy, životní styl, také rád cestuje a je gurmán a také miluje svou práci. A pardon, co si takhle zajít na nějaký hodně romantický film? Může vám sehnat lístky na před premiéru, co vy na to? Odoláte mu?

Doveze vás domů, krásně políbí, poděkuje za nádherný večer a před usnutím vám přijde úžasná zpráva s příslibem na příští rande. A vy sníte, místo abyste klidně spala! Už vás dostal, jste jeho!

Jestliže vás dostal až do postele, dál už zacházet nebude a vy v pozici pouhé milenky zůstanete. Vždy na vás však čeká nádherný večer (stejně jako jeho další ženy) v jeho společnosti, přívětivá náruč, úžasný sex a chladné srdce.

Shrnuto: Profesionální svůdník (česky řečeno děvkař) je na chlapa prostě až moc dokonalý a až moc dobře ví, po čem ženy touží. Nebuďte tak pouze jeho bokovkou a dejte šanci i stydlivějším o to upřímnějším týpkům!