REGISTRACE ZDARMA

10 pravidel, jak sbalit kluka svých snů

Nejsi si jistá v kramflecích a myslíš, že jen krásné holky mají šanci získat každého, koho se jim zamane? Omyl! Přečti si naše rady, jak zapůsobit na kluka a omotej si ho kolem prstu.

Pravidlo č. 1 - Buď svá a originální

Rozhodně si na nic nehraj. Za všech okolností buď svá, nejhorší věc, kterou můžeš udělat, je přetvářka. Stejně by vše vyšlo na povrch. Nosí všechny holky vysoké podpatky, ale ty se v nich necítíš? Nelámej to přes koleno, prostě si vezmi svoje oblíbené tenisky a rifle, ve kterých se cítíš nejlépe.

Pravidlo č. 2 - Buď vtipná

Jsi vtipná a zábavná? Úsměv od ucha k uchu je přeci magnet pro každého kluka. Stal se ti nějaký trapas, ale bereš ho s úsměvem? Super, pokud se dokážeš zasmát i sobě máš u něj vyhráno. Veselé holky mají vždy navrch.

Pravidlo č. 3 - Buď drzá

Slyšela jsi to? Hodné holky se dostanou do nebe a zlobivé kamkoliv? Nebuď ze svého idola tak PAF a trochu ho poškádli. Občas ho setři nebo si z něj udělej legraci. Kluci tohle laškování milují. Tak proč nehrát první ligu?

Pravidlo č. 4 - Buď roztomilá

Že nevíš jak? Jsi v obchodě a hrozně nutně potřebuješ podat něco z nejvyššího regálu ( je jedno že je to něco, co zrovna nepotřebuješ), ale bohužel tam nedosáhneš. Naštěstí je tvůj objev na blízku, popros ho, usměj se a on ti to zajisté rád sundá. Hm? Jak jednoduché, teď už jen začít konverzovat.

Pravidlo č. 5 - Buď krásná

Měj zdravé sebevědomí. Jak vnímáš sama sebe, tak tě vnímá i tvoje okolí. Není to jen o tom napatlat na sebe tunu make-upu a nosit vysoké podpatky. Pokud se cítíš být krásná v teplácích, proč ne? Navíc, sportovní holky jsou in.

Pravidlo č. 6 - Buď nedostižná

Zaháčkovala si svůj idol? Fajn, tak si zahraj trošku na ledovou královnu. Jak? Zkus se cukat a hrát nezájem. Napsal ti? Neodpovídej ihned, nech ho vycukat, ať ví, že nesedíš u telefonu a nepočítáš každou sekundu kdy napíše. Kluci mají rádi, když mohou holku dobývat. A uvidíš, jak to bude fungovat.

Pravidlo č. 7 - Buď hrdá na to jaká jsi

Neboj se vyjádřit svůj vlastní názor. Nemusíš souhlasit vždy se vším, co řekne. Takže si klidně stůj za svým. Tady můžeš být tvrdohlavá a stát si za svým. Neboj, ON tě za to nepřestane mít rád, naopak si tě bude víc vážit.

Pravidlo č. 8 - Neboj se dotyků

Nikdy nepodceňuj lehké dotyky. Dotkni se jeho ruky, ramene, jsou to vřelá gesta, která působí sexy. Nezapomínej se decentně dotýkat také sama sebe. Ani nevíš, co s muži může udělat třeba takové lehké schoulení, když je ti zima nebo ruka ve vlasech.

Pravidlo č. 9 - Měj ráda svoje tělo

Čím víc budeš spokojená se svým tělem, tím víc tě ostatní budou považovat za velmi atraktivní a sexy. Pokud budeš sedět shrbená s rukama a polštářem před sebou , budeš vysílat signál „Jsem tlustá a stydím se za to.“ Takže pamatuj, pokud chceš sbalit staršího kluka, vypni hruď, narovnej se a klidně se někde ležérně opři.

Pravidlo č. 10 - Nebuď sebou posedlá

Jasně, určitě není příjemné zjistit, že máš rozmazanou rtěnku, nebo flek na šatech, ale pozor! Nadměrné sebekontrolování a dívání se do zrcadla, by ho mohlo odradit.

A nezapomeň

Největší tvou zbraní je úsměv. Buď usměvavá a udržuj oční kontakt, protože tak nebudeš vyzývavá ani vlezlá a kluk to ocení, zkusí sebrat odvahu a pozve tě na první rande.