REGISTRACE ZDARMA

Proč se seznamovat on-line?

Proč se seznamovat on-line?

Je hezká, společenská, zábavná a kamarádi o ní říkají, že je sluníčko. A ona je přitom už nějaký ten pátek sama. Ale proč by si stěžovala, je dost pracovně vytížená, nezávislá a daří se jí. Má své (zadané) kamarády, se kterými vyrazí na občasné akce, ale šancí na seznámení v jejím životě moc není. Nemá čas na lov a vlastně ani neví, jak a kde se seznámit, neoplývá zrovna sebevědomím. A tak naše slečna chatuje on-line s těmi, kteří jsou podobně „busy“ a na vysedávání a balení v barech nemají čas... ano, i to je jeden z důvodů, proč jsou on-line seznamky dnes tak úspěšné!

Stydíme se nebo nemáme čas. To jsou nejčastější důvody, proč nemáme partnera, svou spřízněnou duši. Na internetu ovšem nervozita z neúspěchu padá a my si troufneme oslovit více lidí. To samé platí pro druhé a my jsme překvapeni, kdo všechno nás oslovil! Zjišťujeme, že jsme pro lidi zajímaví, atraktivní a rádi by nás poznali osobně. Opravdu dostáváme takový zájem na ulici?

Kde jinde se může seznámit bankovní poradce se svatební agentkou, velvyslankyní OSN či s tanečnicí indických tanců? Kde jinde najde ředitelka marketingové agentury nějakého neseriózního dobrodruha, který ji na chvilku vymaní z každodenního stresu? Kde jinde? On-line potkáme tisíce lidí s fascinujícími koníčky, životním stylem i kamarády. A můžeme tak bez problémů poznat nová koření života!

Než si plácneme na první schůzku, můžeme se dobře poznat a pak jen navázat tam, kde naše on-line komunikace končila – víme, co toho druhého zajímá, co dělá a jak se vyjadřuje. Většinou tak předejdeme trapným chvilkám ticha i zbytečnému zklamání.

Seznamka je tak bezpečná jak jen sami chceme. Lze si hlídat soukromí a přesto být upřímný a seriózní. Dobrá zpráva rovněž je, že většina lidí na seznamce je k novým známostem milejší než když se potkají v baru po pár sklenkách /panácích. A pak - on-line „prudiče“ můžeme snadněji ignorovat než před nimi utíkat na ulici, nemyslíte :-)?

Jsme krásní, úspěšní, ideální partneři a přesto sami. Nevidíme, kolik lidí se nás snaží zaujmout a žijeme uvězněni jen ve svém světě, místo abychom se rozhlédli okolo. A přitom stačí jen otevřít dveře do světa, dveře k lásce...