REGISTRACE ZDARMA

kelnys

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

lukas_nosalek
lukas_nosalek

Muž, 33 let, Olomouc
Hledám milou, usměvavou a věrnou ženu ❤️

Seznámit se
moonfreez
moonfreez

Muž, 40 let, Olomouc
Mazlivý, přítulný, né moc vysoký(to dělá peněženka), lehce opotřebovaný, ale v dobrém stavu.Bez známek rzi.S lehce zamrzlým úsměvem, doplněným vlčími tesáky a prackami, které se rády objímají.Lesembloudič, přírodofil(až na klíštata a komáry), kutil technický všestranný, nemrava(za mlada), nekuřák (jen si nechávám), nepiják(vyjímečně společně víno a někdy někomu krev), autoturista, fotoblikač, bylinkář, kuchtík, záhadolovec, hvězdočumil...A pokud jsi přečetla těch pár řádku, tak už víš, že hledám trhlou kamarádku=)

Seznámit se
suda
suda

Muž, 38 let, Olomouc
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.

Seznámit se
sliotar
sliotar

Muž, 44 let, Olomouc
Něco málo o mně? Jsem normální chlap - nic zvláštního. Chlap, co má rád pivo, maso, kvalitní muziku a turistiku. Jaro až podzim, pokud to počasí a práce dovolí, trávím v přírodě. V zimě lenoším :-) Mám dceru a ta je pro mě vším. Další dítě určitě neplánuji. Hledám k sobě holčinu, které nevadí občas vyrazit na nějaký ten výšlap, zajít na zábavu, do kina... Prostě holku "do nepohody" Jsem z Uničova

Seznámit se