Další podobné profily

petr9873
Muž, 43 let, Český Krumlov
Ahoj všem, je mi 43 let Péťa kotlár jsem z Českého Krumlova
jsem pozitivní a odhodlaný muž, který se rád směje a užívá si život naplno, i když se mi do cesty postavila dětská obrna. Jsem na vozíčku od malička, mám nějaké potíže s očima a nohama, a ano, je to nevyléčitelné – beru to prostě jako součást sebe, ale rozhodně mě to nedefinuje. Jsem plný chuti do života a zájmu o svět kolem sebe.
Hledám zdravou a empatickou ženu, okolo 45, která se nebojí výzev a je ochotná stát se mou partnerkou nejen v lásce, ale i v každodenním životě. Rád bych našel někoho, kdo by mi mohl pomoci s 24hodinovou péčí, ale především hledám spřízněnou duši, se kterou se budu smát, povídat si a budovat společné zážitky. Hledám ženu, kterou budu upřímně mít rád a která to bude cítit stejně. Věřím, že i já mohu nabídnout mnoho lásky, podpory a společných chvil plných radosti.
Mám moc rád hudbu, zejména romskou hudbu a hudbu 80. a 90. let. Mám rád filmy – komedie, horory i katastrofické filmy. A taky bych rád cestoval Také si rád dobře povídám a taky plavu – je to pro mě skvělý způsob, jak si odpočinout a nabít se energií. Hledám ženu, se kterou si budeme rozumět po všech stránkách a která ví, co chce.
Pokud jsi žena s velkým srdcem, která se nebojí výzev a touží po opravdovém a smysluplném vztahu plném vzájemné opory, napiš mi. Těším se na tvoji zprávu a možnost seznámit

xxitalxx
Muž, 45 let, Český Krumlov
Jsem nový a nevím, co přesně tady je. Pojďme se podívat, co se stane!

maxxus1
Muž, 40 let, Český Krumlov
Ahojky, moc bych rád Ženu, Slečnu, Maminku. Se srďíčkem na správném místě, jesli ještě se v teto době dá vlastně vůbec najít. Láska na celý život ?

chlapecmuz
Muž, 44 let, Český Krumlov
Najde se tu mladá dívka, inteligentní, zdravá, sexy, nezadaná nekuřačka, ke staršímu klukovi ze Šumavy? Tak napiš.... [email protected] Luděk