REGISTRACE ZDARMA

lepka

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

juni316
juni316

Muž, 32 let, Beroun
Zeptej se já rád odpovím na vše

Seznámit se
Fanda1988
Fanda1988

Muž, 36 let, Beroun
Ozve se hodnému muži hodná žena, která nechce být sama?

Seznámit se
martyvaj007
martyvaj007

Muž, 37 let, Beroun
Neobyčejný hledá neobyčejnou. Miluji cestování, kempování, výlety a dobrou zábavu. Hledám ženu do pohody i nepohody. Děti nejsou překážkou☝️Užívám si strejdování a také bych chtěl jednou být tátou. Toužím založit rodinu a žít pro ni. Jsem kluk z vesnice, chovám zvířata a sem tam něco vykutím v dílně. Jako bonus umím něco uvařit, upéct a zkrotím i šicí stroj. Moc si přeji najít takovou, se kterou bych mohl sdílet nejen koníčky, ale i všední dny. Ozvi se, pokud tu jsi.

Seznámit se
Harman_Cardon
Harman_Cardon

Muž, 37 let, Beroun
Hledám slečnu, která chte dlouhodobý vážný vztah z okolí Běštína, Lochovic či Dobříše. Jsi to ty? Tak se mi ozvi, moc rád tě poznám!

Seznámit se
peta23
peta23

Muž, 31 let, Beroun
hledam vernou holku na pokec nebo jen tak ven na kafe

Seznámit se
Souldestroyer
Souldestroyer

Muž, 27 let, Beroun
Ahoj slečny. Je tu nějaká, která se drží hesla "Nehas co tě nepálí"?? Jsem kapánek bláznivý člověk, který má rád adrenalin a je ochotnej se postavit každé výzvě. Chtěla bys o mě vědět neco víc?? Neboj se a napiš ;)

Seznámit se
Jakub_1989
Jakub_1989

Muž, 34 let, Beroun
Ahoj, vítám Tě na mém skromném profilu :-) Jmenuji se Jakub, je mi 27 let a bydlím v okolí Berouna, ale pracuji v Praze. Jsem tady, jelikož hledám slečnu na vážný vztah, který by byl založený na vzájemné důvěře, respektu a upřímnosti. Jsem někdo, kdo nebere takový vztah na lehkou váhu a svou partnerku nepokládám za samozřejmost a budu rád pokud by podobný postoj zastávala i má potencionální přítelkyně. Vím, že to celé možná zní poněkud klišovitě, ale opravdu to tak myslím ;-)

Seznámit se