Chceš používat tyto funkce Jiskření?
Vytvoř si nejprve svůj profil.

10 pravidel, jak sbalit holku

Někteří chlapi umí sbalit holku pouhým pohledem, jiným se to nedaří ani po přečtení všech teoretických návodů. Dnes je ale váš šťastný den – sepsali jsme pro vás deset famózních pravidel, jak ulovit ženu.

A nebudeme vám radit, abyste si pořídili sbírku motýlů nebo se naučili nazpaměť romantické verše. Držte se našich pravidel a vaše vysněná slečna, žena či dáma vám padne kolem krku!

Pravidlo č. 1 – Poznejte svou „kořist“

Potkáváte ji každé ráno na autobusové zastávce nebo navštěvujete společný kurz, ale nic o ní vlastně nevíte? Nesnažte se ji oslovit, dokud o ní něco nezjistíte. Všímejte si, co nosí u sebe, jestli se dojímá při pohledu na domácí mazlíčky nebo jaká je její cílová stanice. Žena musí získat pocit, že vám nejde jen o její vzhled, ale že ji chcete skutečně poznat.

Pravidlo č. 2 – Upozorněte na sebe

Stačí prosté gesto a rázem budete v popředí jejího zájmu! Při balení ženě ukažte, že jste džentlmenem každým coulem. Předveďte jí, že je ve vás kus ochránce a podržte jí dveře, pusťte ji jako první do schodů, pomozte jí s nákupem nebo jí uvolněte místo v tramvaji. Zaručeně přijdete na další způsoby, jak jí prokázat úctu a jak na ni udělat dojem!

Pravidlo č. 3 – Ohromte ji

Po džentlmenském gestu zkuste dívku oslovit. Existuje několik věcí, na které slyší každá žena. Připravte si, o čem si s ní budete povídat. Můžete vsadit na univerzální témata, jako je počasí, ale klíčem k úspěchu je mluvit o věcech, které vás oba zajímají. Pokud se to bude hodit, zpestřete váš rozhovor špetkou humoru nebo jí jemně zalichoťte.

Pravidlo č. 4 – Vzbuďte v ní zájem

A nemyslíme tím, abyste se dívce svěřili, kolik máte peněz a jaký vlastníte majetek. Než začnete ženu svádět, zaujměte ji a spřátelte se s ní. Nešetřete úsměvy, protože to o vás říká, že jste v pohodě. Nemluvte vulgárně a buďte v její společnosti zdravě sebevědomým mužem. Žena vycítí vaši vnitřní sílu a bude se s vámi cítit příjemně a v bezpečí.

Pravidlo č. 5 – Požádejte ji o telefonní číslo

Chýlí se váš rozhovor ke konci a bojíte se, že už ji nikdy neuvidíte? Požádejte ji o telefonní číslo. Řekněte jí, že se vám s ní dobře povídalo, a že byste se s ní ještě někdy rád setkal. Možná to bude váš šťastný den a číslo vám dá. Ovšem neozývejte se jí hned, ale až během dvou nebo tří dnů. Trocha nejistoty je tím pravým afrodiziakem!

Pravidlo č. 6 – Buďte tajemný

Zatímco při prvním kontaktu jste se prezentoval jako milý a aktivní vtipálek, při dobývání buďte zdrženlivý, nečitelný a tajemný. Neprojevujte své city dříve, než dívka. Na první schůzce se musí zorientovat ve svých pocitech a rozhodně neprahne po tom, abyste jí hned otevíral své srdce. Každá holka musí mít alespoň malé pochybnosti, zda o ni opravdu stojíte.

Pravidlo č. 7 – Nespěchejte

Toužíte okusit sladké rty vaší vyvolené? Čím déle se budete poznávat a odkládat něžný kontakt, tím budete oba lačnější po prvních intimních dotecích. Počkejte si a všímejte si jejích signálů, abyste poznali, kdy nastala vhodná doba k polibku. Ani pak nikam nespěchejte a prozkoumejte taje jejího těla až na dalších schůzkách.

Pravidlo č. 8 – Svádějte ji

I když vám to připadá jako otřepaný postup, vězte, že na ženy to působí: pozvěte svou krásku do restaurace na romantickou večeři při svíčkách a překvapte ji pugetem růží. Využijte každé vhodné příležitosti, kdy se můžete vaší dámy dotknout. Po večeři se přesuňte k vám domů a zapalte aromatické svíčky, otevřete šampaňské a pusťte příjemnou hudbu, na kterou si budete moci zatančit. Ve vaší náruči se jí podlomí kolena!

Pravidlo č. 9 – Nechte tomu volný průběh

Připravili jste dokonalou atmosféru a šílíte po ní bezedným chtíčem? Nikdy na ženu nespěchejte ani na ni nenaléhejte. Nejspíš už máte za sebou první polibek a je čas přejít k další fázi. Při líbání buďte jemný a nepleňte její ústa jako nájezdník. Zkuste konečky prstů probádat její erotogenní zóny ve vlasech, na šíji a pažích, ale postupujte pomalu. Až v ní zažehnete touhu, všímejte si řeči jejího těla a jejích reakcí.

Pravidlo č. 10 – Když se to nepovede, rychle se oklepejte!

Vaše vyvolená dívka může být imunní vůči jakýmkoliv balicím technikám, protože prostě o vás nemá zájem. Když ve vás uvidí jen milého kluka nebo fajn kamaráda, stáhněte se a nepřemlouvejte ji. Za žádných okolností se k ní nechovejte arogantně a buďte stále tím džentlmenem, jakého ve vás poznala. Příště to třeba vyjde!

Hodně štěstí v seznamování vám všem přeje tým Jiskření!

Další články