REGISTRACE ZDARMA

katka00

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

ver1995
ver1995

Žena, 28 let, Praha
Ráda bych se seznámila s někým sympatickým, milým, který dodržuje sliby z Prahy nebo Brna a který by neměl problém s mojí postavou i aby měl rád zvířata. Miluji cestování a výletování. Zatím by šlo jenom o přátelství. Hlavně mi nepište ti, kterým jde jenom o sex.

Seznámit se
sabinka35
sabinka35

Žena, 35 let, Praha
Ahoj! Jsem terapeut s otevřeným srdcem a zvědavou myslí. Můj život je rovnováha mezi pomocí druhým a péčí o své vlastní blaho. Hudba naplňuje mé dny energií a inspirací a umožňuje mi zažít rozmanitost života. Radost nacházím v gymnastice, která mi dodává sílu a pružnost nejen na těle, ale i na duchu. Rád se ponořím do světů vytvořených kinematografií – donutí mě smát se, plakat i přemýšlet. Procházky v přírodě jsou pro mě příležitostí k restartu a užít si svět kolem sebe. Hledám muže, který je připraven na vážný vztah a oceňuje upřímnost, podporu a sdílí mou vášeň pro život. Pokud hledáte někoho, s kým můžete sdílet radosti života a společně růst, seznamte se!

Seznámit se
srdddicko
srdddicko

Žena, 35 let, Praha
Jsem normální žena se smyslem pro humor, upovídaná, společenská.

Seznámit se
zuzzanka08
zuzzanka08

Žena, 23 let, Praha
Ahojky, jsem mladá hravá Zuzanka :) pokud hledáš zábavu tak si na mém profilu správně. Nerada o sobě sděluji jen tak bližší info. Tudíž se ráda domluvím na schůzečce kde si vše můžeme říct. Před schůžečkou bych ráda poslala pár svých foteček za určitou odměnu :) Budu se těšit.

Seznámit se
marie87
marie87

Žena, 37 let, Praha
Jsem normální a skromná holka,která nemá ráda nudu a stereotip.A co hledám?Sama ani nevím:-) nebráním se ničemu

Seznámit se
intuice01
intuice01

Žena, 38 let, Praha

Seznámit se
renata2024
renata2024

Žena, 24 let, Praha
Ahoj, ráda bych se seznámila s příjemným mužem (nezadaní), který se chce se mnou více poznat, na společné procházce, v kavárně apod. přirozeným způsobem.

Seznámit se
barbarasks
barbarasks

Žena, 28 let, Praha
Hledám pohledného a inteligentního muže, se kterým bych mohla založit rodinu.

Seznámit se
marisol
marisol

Žena, 34 let, Praha

Seznámit se
Carisa
Carisa

Žena, 34 let, Praha
Hi, já Carisa. Chvíli já v Praha. Chci žít v Praha. Já měla v Praha přítele. Už nemám. Je tady pěkný ale a chci být v Praha. Já hledá přítele, kluk, pán, pěkný, dobrý. Chci ti nevadí když já extravagantní a moje extrémní délka nehty. Jsem já to a moje image. A mluviš mně česky musíš. Já musím učit se. Ano? Děkuje. Nedočká se?

Seznámit se