REGISTRACE ZDARMA

petrsamo

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Belmirek
Belmirek

Muž, 61 let, Olomouc
Nehledám jen nádhernou ženu, ale ženu, se kterou mi bude i nádherně. VŠ, 61/172/80. Mám rád sport (stolní tenis), cestování, hrady a zámky, ale ani zahradničení mi není cizí.

Seznámit se
stydlivy
stydlivy

Muž, 55 let, Olomouc
Ahoj, jsem muž55 co hledá pěknou, milou a normální ženu které taky chybí to, co mě doma, sex. Diskrétně, čistota, respekt, s úctou a něhou. Hezký den přeje Pavel

Seznámit se
Petrian01
Petrian01

Muž, 47 let, Olomouc
Základní věc - rozvedený. Vždycky jsem chtěl žít "normální" život, což je podle mě scénář, kdy spolu žijí dva lidé, kteří se mají rádi, chtějí spolu být a je jim spolu dobře. Těší se na sebe a myslí na sebe, když nejsou spolu. Bydlí nejlíp na domku, o který se společně starají. Do toho občas procházka, výlet, atd. Oba mají čas na své koníčky a jeden druhému dá prostor se jim věnovat. Vím ,že to v dnešní době mnoha lidem připadne jako nuda. Mohl bych si užívat znovunabyté svobody a na každém prstě mít kamarádku - ono mě to ale nebaví a nějak tento styl nechápu. Takže tedy raději hledám tu hodnou, rozumnou a usměvavou holku, která stojí o toho svého jediného muže. Jsem na chlapa asi až zbytečně moc soběstačný a mylsím, že se bez ženy prakticky obejdu, ovšem víme, že žena umí všechno kolem domácnosti mnohem líp, rychleji a pečlivěji. Přesto ji kvůli tomu nehledám. Nejsem extra romantik ale přiznávám, že bych ještě chtěl zažít lásku a s tou už ten život doklepat v pohodě a štěstí. Možná to je naivní, ale tohle přesně hledám.

Seznámit se
vanad
vanad

Muž, 60 let, Olomouc
Hledam partnerku pro zivot se vsim vsudy.

Seznámit se
bloodstone64
bloodstone64

Muž, 60 let, Olomouc
Kamarádka na přátelství, časem i více.

Seznámit se
dusan0123
dusan0123

Muž, 57 let, Olomouc
Ahoj, hledám ženu mezi 47 - 54 let z Olomouce a okolí. Rád bych poznal protějšek založený vztah na důvěře, toleranci, upřímnosti a lásce, nejprve kamarádský a časem se uvidí. Jsem docela veselá povaha. Děti nemám a jsem mladšího vzhledu. Pracuji. Dávám přednost osobnímu kontaktu před dopisováním. Zdravím z Olomouce.

Seznámit se
koloseus
koloseus

Muž, 57 let, Olomouc
Souznění dvou duší pro nás bude hezké do života..

Seznámit se
jadra
jadra

Muž, 47 let, Olomouc
Rád poznám neobyčejnou obyčejnou ženu, třeba i s dítětem, se kterou by se dal strávit zbytek života...

Seznámit se