REGISTRACE ZDARMA

tomino100

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

vitkropacek
vitkropacek

Muž, 16 let, Praha
Hledám především sex ale klidně i vztah

Seznámit se
xicht1
xicht1

Muž, 41 let, Praha
Najdu společnici na dovolenou? Kam až to zajde, to nechme situaci.

Seznámit se
cotokcertuje
cotokcertuje

Muž, 48 let, Chrudim
Jsem rozvedený týpek, co měl velké plány, však život rozhodl jinak, proto jsem zde k mání. Ač nejsem žádný krasavec, mám vytříbený vkus, i přes kopanec do zadnice, říkám si: "Prostě to kámo zkrátka zkus!". Jsou dny kdy trávím o samotě dlouhé chvíle, někoho potkat by bylo celkem milé. Písni na rovinu svou představu a co bys ráda, třeba kdo ví, poznáš buď troubu, přítele nebo kamaráda. Neboj se udělat ten první krok, ať užijem si ro'c'k.

Seznámit se
mare799
mare799

Muž, 25 let, Roudnice nad Labem
Hledám upřímnou a aby jsme se sveřovaly navzajem a byly si pro sebe a podpořily se

Seznámit se
mamora
mamora

Muž, 53 let, Litoměřice
Najde se sympatická, energická,kreativní žena s vyřešenou minulostí a podobnými zájmy na vážný vztah, co by ráda bydlela se mnou nedaleko města na v domku vesnici? Nehledám služku, ani sponzorku, ale kamarádku,patrnerku,časem možná i manželku na výlety do přírody, hrady,zámky,houbaření,koupání,pěší turistiku,trochu kolo,péče o zahradu,květiny,popřípadě i zvířata,ale taktéž třeba posezení pod hvězdnou oblohou, či u ohýnku.

Seznámit se
pritel3
pritel3

Muž, 50 let, Louny
Hledám přítelkyni, se kterou bych se mohl setkávat, povídat si nebo si psát, jet někam na výlet, být dobrými přáteli, být na chvíli spolu a jen tak se radovat, prožívat společné chvíle, vzájemně se podporovat, s láskou, pochopením a něžným pohlazením po duši.

Seznámit se
tom179
tom179

Muž, 55 let, Louny

Seznámit se